Nasz sprzęt

Rentgen punktowy
Podstawą efektywnego leczenia stomatologicznego jest diagnostyka radiologiczna wykonywana na profesjonalnym sprzęcie RTG, przez bardzo dobrze wyszkolony personel.

Zdjęcia punktowe RTG wykonujemy we wszystkich naszych gabinetach. Nie jest wymagane skierowanie ani specjalne przygotowanie Pacjenta.

Wykonujemy zdjęcia RTG zębów metodą radiowizjografii cyfrowej, czyli cyfrowy rentgen o zminimalizowanej dawce promieniowania, co umożliwia wykonywanie, bez ryzyka, wielu zdjęć wszystkim Pacjentom, łącznie z dziećmi i kobietami ciężarnymi.

Zdjęcia RTG są wykonywane podczas planowego leczenia Pacjenta w czasie wizyty.
X-Smart Plus
Nowoczesny mikrosilnik endodontyczny z kątnicą. Czytelny, duży wyświetlacz oraz prosta, intuicyjna obsługa.

Praca z mikrosilnikiem endodontycznym gwarantuje precyzyjne leczenie kanałowe oraz znacznie zwiększa powodzenie leczenia nawet najtrudniejszych przypadków klinicznych.
Icon
Leczenie bez wiertła

Pierwszy na świecie produkt do infiltracji próchnicy - nowe podejście do przeciwdziałania próchnicy początkowej bez utraty zdrowych twardych tkanek zęba - podczas jednej wizyty bez borowania i bez znieczulenia.

Icon wypełnia lukę pomiędzy profilaktyką a uzupełnieniami
Sedacja wziewna
Master Flux Plus

Urządzenie dozuje mieszaninę podtlenku azotu i tlenu, który uspokaja i rozluźnia pacjenta przed i w trakcie zabiegu, ułatwiając leczenie pacjentów z dentofobią.

Gaz ten ma właściwości rozluźniające i uspokajające, przy znikomym działaniu nasennym. Nie działa zwiotczająco na mięśnie. Podtlenek azotu nie otępia pacjenta, pozwalając utrzymać z nim pełny kontakt. Warty do podkreślenia jest fakt, że gaz przestaje działać bardzo szybko po zaprzestaniu podawania, przez co możliwe jest prowadzenie pojazdów mechanicznych przez pacjenta już 20 min. po zabiegu.
Endometr Raypex 5
Urządzenie umożliwia szybkie wykonywanie dokładniejszych pomiarów lokalizacji rzeczywistego położenia wierzchołka kanału, bez narażenia na promieniowanie.

Odznacza się większą precyzją niż zdjęcie rentgenowskie przez co zwiększa precyzję i dokładność leczenia a tym samym gwarantuje wysoką jakość usługi.
Kerr Elements Free
Ciekła Gutaperka

System elements™free - Bezprzewodowe, innowacyjne rozwiązanie, oparte na popularnym systemie do wypełniania kanałów Elements Obturation Unit!

Przewidywalne wyniki: doskonałe jakościowo, trójwymiarowe wypełnienia kanału.
Beyond Pollus
Bezprecedensowa innowacja w wybielaniu zębów

Halogenowy akcelerator wybielania emitujący zimne niebieskie światło oraz diodowa lampa polimeryzacyjna.

Najsilniejsze światło halogenowe z dostępnych na rynku, klinicznie udowodnione rezultaty wybielania, gwarantujące najlepszy efekt w porównaniu z systemami plazmowymi i diodowymi.
Quick Sleeper
Zastosowanie znieczulenia Quick Sleeper znacząco eliminuje ból u pacjenta a czas wykonania znieczulenia jest bardzo krótki. Znieczulenie wykonywane jest za pomocą cieniutkiej igły ruchami rotacyjnymi a jej praca jest sterowana przez komputer. Jest ono bardziej skuteczne a pacjent nie odczuwa odrętwienia.

Stomatologia Tarnów
ul. Widok 85
33-100 Tarnów

Chcesz być na bieżąco z informacjami? Zapisz się do newslettera i otrzymuj wiadomości na Twoją skrzynkę e-mail.

Bądź z Nami w kontakcie

T14 655 39 03

T+48 605 061 435